Helaas, deze cursus is verlopen
De accreditatieperiode voor deze cursus is verstreken. Hieronder vindt u vergelijkbare cursussen die nu beschikbaar zijn.
Gerelateerde cursussen
e-Xpert DA: Bedrijfshulpverlening
e-Xpert DA: Bedrijfshulpverlening
E-learning: Doktersassistent: de leergang ism ehuisartspraktijk.nl
E-learning: Doktersassistent: de leergang ism ehuisartspraktijk.nl

Engels voor doktersassistenten (ONLINE)
Winterkwalen
Medrie BV
KlaslokaalVelen van jullie hebben de cursus Zomerkwalen gevolgd. De logische vraag kwam of we niet ook een scholing over specifieke winterkwalen kunnen organiseren. Dat doen we natuurlijk graag!
Met jullie inbrengen en in overleg met de docent hebben we een afwisselend programma kunnen samenstellen met de meest voorkomende aandoeningen in de winter.
Wat te doen met die patiënt met pijnlijke kloven of wintertenen? Actueel zijn natuurlijk de patiënten met luchtwegklachten. Is het een gewone verkoudheid, sinusitus of toch corona? Ook moeheid en klachten bij Vitamine B12 komen aan de orde.
Na deze scholing ben je goed voorbereid op de meest voorkomende vragen in de wintermaanden.
Onderwerpen
- Luchtweginfecties (incl. corona, sinusitus en loopneus)
- Exacerbaties astma/COPD
- Wintertenen
- Kloven
- Moeheid
- Vitamine B12
Sprekers

Gerelateerde cursussen
Sprekers
