Gasthuispraatje Oogheelkunde
Naast het bieden van scholing zijn de Gasthuispraatjes van het Reinier de Graaf bedoeld om laagdrempelig kennis te maken met de vakgroepleden die de scholing verzorgen. Wij streven naar een goede verbinding met onze verwijzers. Het Reinier de Graaf gelooft erin dat verwijzers en ziekenhuis samen verantwoordelijk zijn voor het bieden van goede zorg. Daarbij is het ook een goede gelegenheid dat huisartsen uit het werkgebied van Reinier de...Prijzen
Beroepen
Competenties
Omschrijving
De oogartsen van het Reinier de Graaf ziekenhuis verzorgen op donderdag 14 maart het Gasthuispraatje. Zij stellen zich aan u voor en verzorgen onderstaand programma. Het Gasthuispraatje vindt plaats op de 5e etage in het Reinier de Graaf ziekenhuis te Delft, in Melkmeisje 1 & 2.
Inleiding
Naast het bieden van scholing zijn de Gasthuispraatjes van het Reinier de Graaf bedoeld om laagdrempelig kennis te maken met de vakgroepleden die de scholing verzorgen. Wij streven naar een goede verbinding met onze verwijzers. Het Reinier de Graaf gelooft erin dat verwijzers en ziekenhuis samen verantwoordelijk zijn voor het bieden van goede zorg. Daarbij is het ook een goede gelegenheid dat huisartsen uit het werkgebied van Reinier de Graaf elkaar treffen. Om deze reden bieden wij graag de Gasthuispraatjes kosteloos aan aan onze verwijzers (huisartsen, specialisten ouderengeneeskunde en artsen voor verstandelijk gehandicapten) in het werkgebied van het Reinier de Graaf ziekenhuis.
Let op: Indien u werkzaam bent buiten het werkgebied en geen verwijsrelatie heeft met ons ziekenhuis of laboratorium adviseren wij u om in uw eigen werkgebied nascholing te volgen.
Programma
17.30 uur Inloop met buffet
Locatie: Johannes Vermeer Lounge, 5e etage Reinier de Graaf ziekenhuis
18.30 uur Opening en Pretoets
Door: Paul Bucx, huisarts en voorzitter Gasthuispraatje
18.45 uur 'Mooi rood is niet lelijk: het rode oog'
Door: Antoinette Lambooij, oogarts
19.10 uur 'Licht uit, spot aan: de patiënt met acute visusdaling'
Door: Antoinette Lambooij, oogarts
19.35 uur 'Flitsende patiënten; vlekken en flitsen'
Door: Mariam el Filali, oogarts
19.55 uur 'Is vroegdiagnostiek bij glaucoom eindelijk mogelijk?'
Door: Marja MacLaren-Vervoort , oogarts en Paulien Leeuwenburgh , optometrist
20.15 uur Post-toets
Door: Paul Bucx, huisarts en voorzitter Gasthuispraatje
20.30 uur Borrel en napraten