Manage uw tijd

tijdtimemanagementtime management
Veel apothekers lopen het risico zich te laten opjagen door de steeds meer eisen stellende omgeving, de druk van de patiënten en de dynamische groepsverwikkelingen in de apotheek. Het is dan ook van het grootste belang het werk zodanig in te richten, dat er voldoende balans blijft tussen werk en privéleven, tussen hollen en stilstaan en tussen ontspannen actie en overspannen reactie. Zodra de apotheker voelt dat daar onvoldoende balans in zit, kan dat leiden tot het ervaren van stress en in het ergste geval tot een burn-out.
09:00 - 17:00
435
6 Punten
Classroom

Prijzen

Regulier € 435

Datum en locatie

26 jun. 2025
09:00
17:00
Lübeckplein 21, 8017JZ, Zwolle
26 aug. 2025
09:00
17:00
Parklaan 93, 5613BC, Eindhoven
04 sep. 2025
09:00
17:00
Stationsweg 91, 3621LK, Breukelen

Beroepen

Apotheker
01 Jan 2025
31 Dec 2025
6 Punten
OA, OA, ZA, ZA
Apotheker - Openbare Farmacie
01 Jan 2025
31 Dec 2025
6 Punten
OA, OA
Apotheker - Ziekenhuisapotheker
01 Jan 2025
31 Dec 2025
6 Punten
ZA, ZA

Competenties

Communicatie40 %
Organisatie en financiering60 %

Sprekers

Mr. J.A.Th. (Theo) Bollerman

Docent

Drs. J.L. (Lucie) Douwes Dekker

Docent

Doelen

Het werk zodanig vorm geven dat u de volgende doelen bereikt:

Het kunnen analyseren van uw persoonlijke valkuilen en attentiepunten.
Inzicht in planningstechnieken en de persoonlijke energiebalans.
Inzicht in positieve en negatieve denksystemen.
Omschrijving

Veel apothekers lopen het risico zich te laten opjagen door de steeds meer eisen stellende omgeving, de druk van de patiënten en de dynamische groepsverwikkelingen in de apotheek. Het is dan ook van het grootste belang het werk zodanig in te richten, dat er voldoende balans blijft tussen werk en privéleven, tussen hollen en stilstaan en tussen ontspannen actie en overspannen reactie. Zodra de apotheker voelt dat daar onvoldoende balans in zit, kan dat leiden tot het ervaren van stress en in het ergste geval tot een burn-out.


Deze training is bedoeld om op alle mogelijke niveaus werkbare inzichten en concrete handvatten te verschaffen, teneinde met overzicht en rust het juiste plan van aanpak uit te voeren. Bovendien blijkt het programmaonderdeel, waarin iedere deelnemer de eigen vraagstellingen en knelpunten kan inbrengen, zeer gewaardeerd. Allereerst wordt behandeld wat de fundamentele oorzaken kunnen zijn van spanningen en het gevoel voortdurend achter de feiten aan te moeten hollen. Vervolgens verschaft men kennis over goed timemanagement, relevante inzichten om gestructureerd en planmatig het overzicht te behouden en de juiste actie te ontwikkelen. Timemanagement houdt onder andere in:

  • Slim agenderen: de juiste volgorde van activiteiten kiezen, middels optimaal prioriteren.
  • In staat zijn de belangrijke activiteiten meer aandacht te schenken dan de onbelangrijke ‘pick your battles’.
  • Leren te werken met het ‘schoon bureau bakje’: verzamel kleine klusjes.
  • Gebruik slimme methoden om grotere activiteiten vorm te geven. 

Na afloop van de nascholing kunt u het geleerde meteen toepassen in uw eigen praktijk.

Deze cursus is ontwikkeld in samenwerking met mr. Theo Bollerman en Lucie Douwes Dekker, Communicatie Advies Bureau Mr JATh Bollerman & JL Douwes Dekker, arts

PAOFarmacie

info@paofarmacie.nl
0303040100
31, Rembrandtlaan, Bilthoven, 3723BG

Gerelateerde cursussen

PAOFarmacie

Incompany
6
De workshop Manage uw tijd verschaft u op alle mogelijke niveaus inzichten en handvatten om met overzicht en rust het juiste plan van aanpak uit te voeren. De fundamentele oorzaken van een opgejaagd gevoel komen aan de orde, evenals kennis van timemanagement. Zo leert u overzicht houden en de juiste actie ontwikkelen.
Op aanvraag

CME-Online

E-learning
1
Stress is een normaal en gezond onderdeel van ons dagelijks leven. Het betreft het gevoel dat je krijgt als de omgeving iets van je eist (de stressor) waaraan je alleen kan voldoen door in actie te komen (de stressrespons). Komt er een tram op je af, dan moet je opzij springen. Als deze stress echter chronisch wordt doordat bijvoorbeeld de stressor niet meer weggaat, dan kan dit leiden tot aandoeningen als overspanning en burn-out. Overspanning en burn-out worden veel gezien in de huisartsenpraktijk, evenals vele andere stressgerelateerde psychische en somatische aandoeningen. Maar wat is stress nu precies?
Op aanvraag
02 Oct
Oct
14:00
€ 399

Landelijke Huisartsen Vereniging

Classroom
LHV Academiezaal Utrecht
6
In deze nascholing passeren allerlei oplossingsrichtingen de revue, van compensatiemethoden voor sommige relevante persoonskenmerken tot praktische aspecten voor planning- en prioriteringsmethoden. Maar ook agenderingstechnieken en communicatieve handigheden. U kunt de wetmatigheden toepassen op diverse overlegmodellen, zoals de vergadering.
€ 399
09 Oct
Oct
09:30

VvAA

Physical course - series
VvAA Utrecht
9
Wat zijn de grootste tijdverspillers in én buiten uw werk? Krijg zicht op wat echt prioriteit heeft en deel uw tijd beter in.
Plannen en werken in de zorg is complex. En toch is er een manier waarmee u beter leert omgaan met zaken die belangrijk voor uw werk zijn, zonder extra stress. Leer in anderhalve dag hoe u baas blijft over uw kostbare tijd. Door deze training krijgt u zicht op wat écht prioriteit heeft en hoe uw tijd beter kunt indelen. Samen met een trainingsacteur gaan we hiermee aan de slag.
€ 995
03 Dec
Dec
09:30

NSPOH

Live Webinar
Online
6
De werkdruk is hoog. Er liggen 100 taken op je bord en je bent het overzicht kwijt. Als je nou gewoon even een paar avonden of weekenden extra werkt, dan heb je het wel weer op de rit. Toch? Herken je dit? En streef je een betere balans tussen werk en privé na? Doe dan deze praktische time management module.
€ 505