On demand: Binnenkort met pensioen
Huisarts & Pensioen
E-learningPrijsGratis
Accreditatie
In aanvraag
Aan het einde van dit jaar wijzigt de pensioenregeling voor alle actieve huisartsen (in opleiding). Speciaal voor actieve huisartsen van 60 jaar en ouder organiseert SPH in samenwerking met de LHV Academie het webinar Binnenkort met pensioen. In het webinar leggen de financieel planners van SPH in duidelijke taal uit welke keuzes u nog in de huidige regeling of straks in de nieuwe regeling kunt maken. En wat voor effect dit heeft op uw pensioenuitkering.
Aan het einde van dit jaar wijzigt de pensioenregeling voor alle actieve huisartsen (in opleiding). Speciaal voor actieve huisartsen van 60 jaar en ouder organiseert SPH in samenwerking met de LHV Academie het webinar Binnenkort met pensioen.
In het webinar leggen de financieel planners van SPH in duidelijke taal uit welke keuzes u nog in de huidige regeling of straks in de nieuwe regeling kunt maken. En wat voor effect dit heeft op uw pensioenuitkering.
Sprekers
Ard op ’t Landt
Financieel planner SPH
Corrine Matena
Financieel planner SPH
Peter van Huizen
Financieel planner SPH

Huisarts & Pensioen

